Kurumsal
kurumsal
Hakkımızda

DÜ.EL.SAN Dündar Elektromekanik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

 

Sektöre 1980 yılında Samsun'da faaliyet başlamıştır. 1980 yılından günümüze geniş ürün yelpazesi ve vizyonu ile daima en iyi kalite ve hizmeti hedeflemiştir. Bugün Samsun Organize Sanayi bölgesinde 3000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. İş ve inşaat makinalarında ana grup olarak Alternatör ve Marş Motoru üretimleri yapılmaktadır. Sektörde üretici firma olarak tecrübesi ve hizmetiyle yerini almıştır.

 

DÜ.EL.SAN. TÜRKİYE geneline hizmet vermekle beraber yurt dışına ' RUSYA, İRAN, İNGİLTERE, ALMANYA, SURİYE, USA, İTALYA, GÜNEY AFRİKA, CEZAYİR, TUNUS, MISIR, UKRAYNA, ROMANYA ' sevkiyatlarıyla ihracat yaparak ülke ekonomisinede katkıda bulunmaktadır.

 

Pazarlama ve satış merkezi olarak ANKARA ivedik organize sanayi bölgesinde hizmet vermektedir. Satış merkezimizde CATARPILLER, KOMATSU, HITACHI, KAWASAKI, JCB, MITSUBISHI, VOLVO, MERCEDES, DAF, SCANIA, HIDROMEK, SAMSUNG, HYUNDAI vs.. araçların elektrik aksamlarının tedarikinde kendi üretimiz olan DÜ.EL.SAN. markasının yanı sıra, kendi ithalatımız olan DUROLEXI markası ve orjinal ve de yan sanayi olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.